piątek, 01 listopad 2013 11:16

Trendy na kreatywny marketing? :)

Wprowadzone przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Obrazek.info Obrazek.info Karol Juchniewicz

Reklama, której nie widać. Czyli rozrywkowa forma przekazu. Zdaniem właściciela koncernu medialnego Projekty.CH, Karola Juchniewicza (MultiArtysty kreujcego muzyczna postać Charlie'ego Handsomer'a), marketing już dawno przestał być tylko dziedzina zwiazana z reklamowaniem.

- Mowiac dzisiaj o marketingu mamy na mysli juz nie tylko sam sektor dzialan reklamowych, czy promocyjnych. Jest to juz bowiem na tyle obszerna galaz nauki, ze nalezy ja rozumowac w kontekscie zjawiska na XXI wiek. 

- Co raz wiecej mamy zapytan o sztukę! Sztukę Reklamy. Tzw. Art.-media advertising. Nasz koncern medialny jest bardzo bogaty w tę oferte z racji, że postawiliśmy na Media Kreatywne i Twórcze. To bardzo szczegolny rodzaj reklamy, poniewaz jest dzielem artystycznym, ponadczasowym, a nie kolejnym tysiecznym nudnym jak flaki z olejem bannerem flash.

- Od ponad 10 lat ludzie maja na Swiecie dosc reklam i to przeladowanie idzie w marketingu ku kulturze artystycznej oraz cross-promocyjnej dzialalnosci czlowieka, jako gospodarza Ziemi.

 

Komunikacja24.pl / Redakcja Serwis24.info

Czytany 7270 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 lipiec 2016 14:36
Serwis24.info

Redakcja Portalu Serwis24.info

Kontakt: Redakcja@Serwis24.info 

Strona: www.Serwis24.info
Zaloguj się, by skomentować